Koncerty minulé

Concerts - history

2019

28. 7. 2019 | Praha - Balet a hudba komorně
P. Bernášek , A. Slivanská - housle, V. Binarová, Ai Yamazaki(Jap) - viola, P. Mišejka, V. Bernášek - violoncello, Pražský kom. balet
program: A. Dvořák, L. Janáček, P. I. Čajkovský

July 28th 2019 | Praha - Balet and Chamber music
P. Bernášek , A. Slivanská - violin, V. Binarová, Ai Yamazaki(Jap) - viola, P. Mišejka, V. Bernášek - violoncello, Prague chamber balet
program: A. Dvořák, L. Janáček, P. I. Čajkovský

27. 7. 2019 | Praha - Ameropa - komorní koncert
A. Slivanská - housle, V. Binarová - viola, P. Mišejka - violoncello, Pražský komorní balet
program: A. Dvořák, L. Janáček

July 27th 2019 | Praha - Ameropa - Chamber concert
A. Slivanská - violin, V. Binarová - viola, P. Mišejka - violoncello, Prague chamber balet
program: A. Dvořák, L. Janáček

26. 7. 2019 | Praha - Ameropa - komorní koncert
P. Bernášek - housle, V. Binarová - viola, L. Novotný - cello, Yuri Ananiev ( Spain) - klavír a další
program: G. Mahler a další

July 26th 2019 | Praha - Ameropa - Chamber concert
P. Bernášek - violin, V. Binarová - viola, L. Novotný - cello, Yuri Ananiev ( Spain) - piano and the others
program: G. Mahler and the others

23. 7. 2019 | Praha - Ameropa - komorní koncert
P. Šporcl, P. Bernášek - housle, V. Binarová - viola a další
program: K. Stamic, A. Dvořák a další

July 23rd 2019 | Praha - Ameropa - Chamber concert
P. Šporcl, P. Bernášek - violin, V. Binarová - viola and the others
program: K. Stamic, A. Dvořák and the others

21. 7. 2019 | Praha - Zahajovací koncert - Ameropa komorní hudba
Ž. Vokálková - flétna, A. Slivanská - housle, V. Binarová - viola, M. Petráš - cello, Saxton Rose (USA) - fagot, S. Bogunia - klavír
program: W.A. Mozart, D. Milhaud a další

July 21st 2019 | Praha - Opening concert of Ameropa Chamber music
Ž. Vokálková - flute, A. Slivanská - violin, V. Binarová - viola, M. Petráš - cello, Saxton Rose (USA) - fagot, S. Bogunia - piano
program: W.A. Mozart, D. Milhaud and the others

14. 7. 2019 | Brandýs nad Labem - Zahajovací koncert - Ameropa solo courses, Muzeum A. Dvořáka
V. Binarová - viola, K. Englichová - harfa, S. Bogunia - klavír a další
program: R. Schumann, V. Williams a další

July 14th 2019 | Brandys nad Labem - Opening concert - Ameropa solo courses
V. Binarová - viola, K. Englichová - harfa, S. Bogunia - piano
program: R. Schumann, V. Williams and the others

8. 4. 2019 | Praha, Muzeum A.Dvořáka
Věra Binarová - viola, Pavlína Senić - zpěv, Marie Vítová - klavír program: C.Franck, G.Faure, A.Dvořák

1. 6. 2019 | Praha, sv.Mikuláš - Malá Strana
Radka Zdvihalová - varhany, Alena Tichá - zpěv, Věra Binarová - viola program: J. Stanley, A. Vivaldi, G. Frescobaldi, G. F. Handel, S. Rachmaninov, A. Dvořák, H.Eccles

2018

14.3. Praha - Grobeho vila
Trio Pavanave - P. Senic, A. Brateljevic, V. Binarova prog.: M.Marais, G. Puccini , H. Vieuxtemps, G. Faure, B. Smetana, A. Dvořák,

28.4. Praha - sv. Mikuláš
zpěv - A. Tichá viola - V. Binarová varhany - R. Zdvihalová prog.: J. Stanley, A. Vivaldi, G. Frescobaldi, G. F. Handel, S. Rachmaninov, A. Dvořák

2017

1.4. Praha - Atrium "Pohádkové vyprávění"
klarinet- Karel Dohnal, viola-Věra Binarová, klavír-Hana Forsterová prog.: J.S.Bach,W.A.Mozart, R. Schumann , S. Prokofjev, J. Jeanjean

3.4. Praha - Meditace
viola - Věra Binarová varhany - Linda Čechová Sítková

11.4. Jaroměř "Pohádkové vyprávění"
viola-Věra Binarová,klarinet - Karel Dohnal, klavír-Hana Forsterová prog.: J.S.Bach,W.A.Mozart, R. Schumann , S. Prokofjev, J. Jeanjean

10.6. Praha
viola - Věra Binarová soprán - Alena Tichá varhany - Radka Zdvihalová

12.6.Praha Meditace
viola - Věra Binarová varhany - Linda Čechová Sítková

18.6. "Sukův hudební Štiřín"
Heroldovo kvarteto a Věra Binarová - W.A:Mozart: Smyčcový kvintet

22.6. Praha - NOVOFEST zahajovací koncert
viola - Věra Binarová, klarinet - Karel Dohnal, klavír - Hana Forsterová pro.:W.A.Mozart, R.Schumann, D.Milhaud, A. Dvořák

16.7. Brandýs nad Labem - AMEROPA OPEN CONCERT
housle- P. Bernášek, viola- V. Binarová, klavír - Yuri Ananiev ( Spain) prog.: G.F. Handel, W.A.Mozart, S. Prokofjev

27.7. Praha - Ameropa Chamber music
P. Bernášek , A. Slivanská - housle, V. Binarová - viola, P. Mišejka - vcello prog.: W.A. Mozart....

29.7. Praha - Komorní koncert s baletem
P. Bernášek , A. Slivanská - housle, V. Binarová - viola, P. Mišejka - vcello, J. Chaudhuri - Klavír, Pražský kom.balet - chor. M. Radačoský prog.: A. Dvořák : Slovanský kv. Es dur, KLavírní kvintet A dur

6.9. Praha - NOVOFEST
viola Věra Binarová, Karel Untermüller + Heroldovo kvarteto prog.: W.A.Mozart, K. Stamic, A. Dvořák

11.9.Praha- Meditace
viola - Věra Binarová varhany - Linda Čechová prog.:J.S.BAch, H.Purcell, G.Ph.Telemann, G. Vitali

8.10. Odolená Voda
soprán - Pavlína Senić viola - Věra Binarová harfa - Ana Brateljević

2016

9.1. Praha
viola-Věra Binarová varhany-Linda Čechová Sítková prog: J.S.Bach, G.F.Telemann, G.F.Händel, T. Vitali

7.4. Karlovy Vary
housle- Martina Bačová viola- Věra Binarová prog.:W.A.Mozart: Koncertantní symfonie Es dur dir. J. Kučera Karlovarský symf. orch.

30.4. Praha - Gratulační koncert prof. J. Motlík
viola-Věra Binarová a další klavír - Hana Forsterová S. Prokofjev: Suita Romeo a Julie - výběr

17.7. Brandys nad Labem . AMEROPA -Koncert profesorů/ Opening faculty koncert
viola - Vera Binarová harfa - Kateřina Englichová prog.: M. Marais: Five Old French Dances a další ...and the ohters.....

24.7.Praha- Martinický palác AMEROPA OPEN CONCERT CHAMBER MUSIC
M. Nostitz Quartet + Věra Binarová - viola prog.: A. Dvořák: Smzčcový kvintet

27.7. Praha - Břevnovský klášter - AMEROPA CHAMBER MUSIC
prog.: H. Biber : Sonata č.9 pro fletnu, housle, violu a continuo l. van Beethoven: Smyčcové trio D dur op. 8

29.7. Praha - Martinický palác - AMEROPA CHAMBER MUSIC
prog.: Jonathan Green: Ecce homo (2000) - European Premiere visual by David Lewis

6.9. Praha - NOVOFEST - Struny babího léta
viola-Věra Binarová harfa-Ana Brateljević klavír-Stanislav Bogunia prog: M. Marais, R. Schumann, G. Faure. H. Vieuxtemps

1.10. Mouřenec u Annína "Šumavské hudební triduum"
Baroc Collegium + Věra Binarová j.h. prog.: J.D.Zelenka, J.S.BAch, A. Vivaldi, G.Ph. Telemann

2.10. Borek u Suchomat
Baroc Collegium + Věra Binarová j.h prog.: J.D.Zelenka, J.S.BAch, A. Vivaldi, G.Ph. Telemann

13.10. Praha
viola-Věra Binarová varhany-Linda Čechová Sítková prog.: J. S.Bach,A. Vivaldi, G. Frescobaldi, J. Ch. Bach

11.12. Praha - Adventní koncert , kostel sv.Prokopa
viola - Vera Binarová varhany - Linda Čechová Sítková prog.: J. S. Bach, A. Vivaldi, G. Frescobaldi, J. Ch. Bach

20.12. Praha - Vánoční koncert v Optice u Policarů 19, hod.
viola - Věra Binarová klavír - Hana Forsterová prog.: G. Frescobaldi, J. S. Bach, J. Brahms, R. Schumann, A. Dvořák

22.12. Praha - Kostel Cyrila a Metoděje - 18 hod. Vánoční koncert
zpěv - Pavlína Senić viola - Věra Binarová flétna - Vladimír Petr harfa - Ana Brateljević prog.: F.Schubert, C. Franck, M. Marais, G. Faure

2015

19.7. Brandýs nad Labem
Ameropa open concert viola- Věra Binarová klavír - Aglaia Tarantino (Italy/GB/

1.10. Praha
viola- Věra Binarová varhany-Linda Čechová Sítková

10.11. Lidice
TRIO SIRAELS

2014

8.3. Praha
TRIO SIRAELS

18.3. Jaroměř
TRIO SIRAELS

19.4. Praha
viola- Věra Binarová varhany-Linda Čechová Sítková

2013

31.1. Teplice
viola - Věra Binarová prog.: H.Berlioz: Harold en v Italy Severočeská filharmonie Teplice

7.3. Pardubice
viola- Věra Binarová prog.: G.F.Telemann Barocco Sempre Giovane

18.3. Praha - Rudolfínum
viola- Věra Binarová prog.: G.F.Telemann Barocco Sempre Giovane

29.8. Klášterec nad Ohří
TRIO SIRAELS

10.9. Praha
TRIO SIRAELS

24.10. Praha
viola-Věra Binarová varhany-Linda Čechová Sítková prog.: J.S.Bach, G.F.Handel, F.Biber, T.Vitali

2.11. Praha
viola-Věra Binarová zpěv-Barbora Slezáková varhany-Marcel Javorček

2.12. Praha - křest CD s Pavlínou Seníć

2012

8.1. Zvonice na Soláni
TRIO SIRAELS zpěv- Pavlina Senić, viola-Věra Binarová, klavír-Lada Jirásková program: A.Vivaldi, W.A.Mozart, M.Marais, G.Puccini, A.Dvořák, S.Rachmaninov, G.Bizet,E.Cohen, F.Lehár

21.2. Vyškov
TRIO SIRAELS zpěv - Pavlína Senic, viola-Věra Binarová, klavír-Lada Bartošová program: A.Vivaldi, W.A.Mozart, M.Marais, G.Puccini, A.Dvořák,J.Janáček, S.Rachmaninov, G.Bizet, E.Cohen,F.Lehár

9.9. Festival- Hudba v synagogách Plzeňského kraje - Hartmanice
TRIO SIRAELS zpěv-Pavlína Senić, viola-Věra Binarová, klavír-Lada Jirásková

29.9. Szeged ( Hungary)
viola - Věra Binarová prog.: J.Vitali: Ciacconne g moll dir. Yoon Kuk Lee St.Gerard Academy Orchestra

9.10. Praha
housle- Miroslav Ambroš viola-Věra Binarová klavír-Michal Rezek prog.: R. Schumann, F. Liszt, M. Ravel, L. Sluka, J. Brahms

11.10. Náchod
housle- Miroslav Ambroš viola-Věra Binarová klavír-Michal Rezek prog.: R.Schumann, F. Liszt, M.Ravel, L.Sluka, J. Brahms

20.10. Praha
zpěv - Pavlína Senić, viola-Věra Binarová, varhany-Radka Zdvihalová program: D.Zipoli, G.Frescobaldi, J.S.Bach, A.Vivaldi, G.F.Händel,J.Pachelbel

2011

15.5. Hradec Králové - Městská hudební síň
viola - Věra Binarová violoncello - Jiří Příhoda varhany - Daniela Valtová Kosinová

31.5. Praha - Atrium
Heroldovo kvarteto + Věra Binarová program: W.A.Mozart,L.Sluka, A.Dvořák

2.6. Litoměřice - Beethoven festival- "Bach a jeho současníci"
viola-Věra Binarová cembalo-Edita Keglerová program: G.Ph.Teleman,G.F.Händel, J.S.Bach

18.8. Český Krumlov-Mezinárodní hudební festival
Heroldovo kvarteto+ Věra Binarová program: W.A.Mozart,L.Sluka, A.Dvořák

16.11. Bratislava
viola-Věra Binarová klavír-Eduard Spáčil dir.-Pawel Przytocki Symfonický orchestr Slovenského rozhlasu

2.12. Hradec Králové - křest knihy
Létání a letiště v Hradci Králové autor: Zd.Doubek, H.Rezková viola-Věra Binarová

10.12. Vysoké nad Jizerou - Adventní koncert
viola- Věra Binarová zpěv-Hana Krejčová varhany-Daniela Valtová Kosinová

2010

12.2. Nová Paka
K.V.Rais:Nezapomeň + L.Vycpálek: Suita pro sólovou violu op.21 scénář a mluvené slovo - Vladimír Matějček viola-Věra Binarová

10.9. Opočno-"Bach a jeho současníci"
viola-Věra Binarová cembalo-Edita Keglerová program:G.F.Händel,G.Ph.Telemann,J.S.Bach

2009

8.10. Praha
viola - Věra Binarová cembalo-Edita Keglerová recitace- Rudolf Kvíz program: G.F.Händel,B.Marcello,J.Teml,J.S.Bach

4.10.Choteč u Jičína
K.V.Rais: Nezapomeň + L.Vycpálek: Suita pro sólovou violu op.21 scenář a mluvené slovo- Vladimír Matějček viola-Věra Binarová

26.9. Szeged ( Hungary)
W.A. Mozart: Koncertantní symfonie Es dur housle - Martina Bačová viola - Věra Binarová dir.: Yoon Kuk Lee St.Gerard Academy Orchestra

19.9. Hlinsko
K.V.Rais: Nezapomeň + L.Vycpálek: Suita pro sólovou violu op.21 scenář a mluvené slovo- Vladimír Matějček viola-Věra Binarová

20.6. Schloss Weitra (A)
Panenka Piano Quartet Veronika Kozlovská-housle,Věra Binarová-viola,Simona Hečová-vcello, Veronika Böhmová-klavír program: W.A.Mozart, B.Martinů

18.6. Wien ( A)
Martinů festival Panenka Piano Quartet Veronika Kozlovská - housle, Věra Binarová - viola, Simona Hečová - vcello, Veronika Böhmová - klavír Program: B.Martinů, A.Dvořák

3.6. Praha
Panenka Piano Quartet Veronika Kozlovská - housle, Věra Binarová - viola, Simona Hečová - vcello, Veronika Böhmová - klavír Program: B.Martinů, A.Dvořák

21.5. Praha
Panenka Piano Quartet Veronika Kozlovská - housle, Věra Binarová - viola, Simona Hečová - vcello, Veronika Böhmová - klavír Program: B.Martinů, A.Dvořák

13.5. Praha
Kytara – Miriam Rodriguez Brüllová (Slovensko) Viola- Věra Binarová

12.5. Jaroměř
Kytara – Miriam Rodriguez Brüllová (Slovensko) Viola- Věra Binarová Program: M. Marais, A.Vivaldi, M.de Falla,E. Cordero, N.Paganini 2.4. Košice ( SK) Štátna filharmónia Košice H.Berlioz: Harold en Italie viola - Věra Binarová dir. Zbyněk Müller

10.3. Nové Město nad Metují
Kytara – Miriam Rodriguez Brüllová (Slovensko) Viola- Věra Binarová Program: M. Marais, A.Vivaldi, M.de Falla,E. Cordero, N.Paganini

6.3. Helsinki ( F)
Kytara – Miriam Rodriguez Brüllová (Slovensko) Viola- Věra Binarová Program: M. Marais, A.Vivaldi, N.Paganini

26.2. Pardubice
Viola –Věra Binarová, Michal Doubek Cembalo – Edita Keglerová Barocco Sempre Giovane Program: J.Benda, G.Ph.Telemann, M.Haydn, J.S.Bach

2008

2.12. Praha -Chodovská tvrz
Vernisáž - Hana Sluková - Obrazy Věra Binarová -viola a Jiří Příhoda - violoncello L.van Beethoven: Duett mit zwei obligaten Augengläsern

12.11. Telč
Kytara – Miriam Rodriguez Brüllová (Slovensko) Viola – Věra Binarová Program: M.Marais, A.Vivaldi, M.de Falla,E. Cordero, N.Paganini

6.11. Praha
A.Waldmanová: Zítra,Pozítří, A potom pořád hudba: O.Ježková Přednes – Petra Doležalová, zpěv – Jana Havlová, flétna- Václav Kunt, viola-Věra Binarová

5.10. Praha
A.Vranický: Concert pro 2 violy C dur Violy – P. Peřina, V.Binarová Komorní orchestr pražských symfoniků

1.9. Szeged ( Hungary)
G.Ph.Telemann: Concerto for viola and Orchestra Viola-Vera Binarova Dir.: Yoon Kuk Lee St.Gerard Academy Orchestra

28.8. – Klatovy – „Mezinárodní festival komorní hudby“
Kytara – Miriam Rodriguez Brüllová Viola – Věra Binarová Program: M.Marais, A.Vivaldi, A.Corelli, N.Paganini

27.5.-30.5. – SLOVENSKO + MAĎARSKO
CORDE ARMONICHE – kvintet- kytara + smyčce (M.Rodriguez Brüllová, F.Souček, D.Součková, V.Binarová, J.Příhoda) Program: A.Vivaldi, L.Boccherini,M.D.Pujol, M.Castelnuovo-Tedesco

12.4. – Bratislava –„ Bratislavská komorná gitara“
Kytara – Miriam Rodriguez Brüllová, flétna – Ivice Gabrišová Viola- Věra Binarová, Violoncello – Michal Sťahel Program: M.Marais, F.Schubert, A. Urkuzunov, Bogdanovič

3.4 – Praha – Maďarský institut – 14,30 hod.
Kytara – Miriam Rodriguez Brüllová (Slovensko) Viola – Věra Binarová Program: M.Marais, F.Schubert, N.Paganini

27.3. – Praha – Atrium
Kytara – Miriam Rodriguez Brüllová (Slovensko) Viola – Věra Binarová Program: M.Marais, F.Schubert, N. Paganini

28.2. Bratislava – Český institut
Kytara – Miriam Rodriguez Brüllová (Slovensko) Viola – Věra Binarová Program: M.Marais, F.Schubert, N.Paganini

6.2. a 7.2. 2008 - České Budějovice
M.Bruch: Dvojkoncert pro klarinet a violu klarinet - Karel Dohnal viola - Věra Binarová dir. Hynek Farkač Jihočeská komorní filharmonie

2007

2.10. – Brno – Divadlo Reduta
W.A. Mozart: Koncertantní symfonie Es dur pro housle a violu Housle – Martina Bačová Viola – Věra Binarová Dir. Eric Lederhandler (Belgie) Czech Virtuosi

18.9. – Nelahozeves , 6.10. – Sychrov
A.Waldmanová: Zítra,Pozítří, A potom pořád Hudba-Z.Zahradník, O. Ježková Přednes – Petra Doležalová, zpěv – Jana Havlová, flétna- Václav Kunt, viola-Věra Binarová

14.7. – Praha – Ledebour garden
J.J.Ryba, J. Mysliveček, W.A:Mozart J.Ostrý – flétna, H.Jiříkovská – housle, V.Binarová – viola, A.Vlčková - vcello

8.6. – Náchod
G.F.Händel: Koncert h moll pro violu, W.A.Mozart: Koncertantní symfonie Es dur Orchestr KOSV

9.5. - Terezín
Händel-Halvorsehn, E.Schulhoff, G.Klein A.Štajnochrová – housle, V.Binarová – viola, A.Vlčková – vcello

21.4. . – Bratislava – festival Bratislavská komorní kytara
W.A.Mozart, A.Vivaldi, Mario Castelnuovo-Tedesco Duo Cordefiato – Ivica Gabrišová – flétna Miriam Rodriquez Brüllová – kytara A.Štajnochrová, D.Součková- housle,V.Binarová-viola,J.Příhoda-vcello

8.3. – Plzeň
Komorní koncert – viola + cembalo Cembalo – Edita Keglerová Prog.: B.Marcello, J.J. Froberger, J.S.Bach, J.A. Štěpán, H.Vieuxtemps, W.A.Mozart

2006

19.12 .. – Ostrava – Vánoční koncert
W.A.Mozart: Koncertantní symfonie Es dur pro housle a violu housle – Martina Bačová viola – Věra Binarová Dir. John van Dreusen (Kanada) Orchestr Ostravské university

7.11. – Cheb
Koncertní duo (J.Petr – klavír) Prog.: R.Schuman, H.Vieuxtemps, L. Janáček, L. Sluka, A. Dvořák

24.10. – Praha
A.Vranický: Koncert pro 2 violy C dur Spol. Pavel Peřina – viola Komorní orchestr Pražských symfoniků

2.8.-8.8. – Francie – Festival de Megeve, Festival de Nancy, Festival de la Vezere
W.A.Mozart: Koncertantní symfonie Es dur Martina Bačová - violin Dirigent – Yoon Kuk Lee Talichův komorní orchestr

29.7. - Cheb - Krajinná výstava Cheb-Marktrewitz - zahájení vernisáže fotografa Pavla Máry
Duo - Martina Bačová - housle a Věra Binarová - viola Händel-Halvorsehn: Pasacaglia, W.A.Mozart: Duo G dur

27.7. - Kroměříž - závěrečný koncert festivalu- Hudba v zámku a zahradách
W.A.Mozart:Koncertantní symfonie Es dur pro housle a violu housle - Martina Bačová dir. - Charles Olivier Munroe Talich.kom.orch.

6.5. - Praha - Bertramka
W.A.Mozart: La clemenza di Tito flétna - J.Ostrý, housle-A.Štajnochrová, vcello - A.Michalová

18.4. - Praha
B.Martinů: Divertimento pro housle a violu housle H.Jiříkovská,dir.J.Talich, Talich.kom.orch.

15. 5. , 16. 5. 2006 France - Paris
Grand Salon de la Sorbone W.A. Mozart: Koncertantní symfonie Es dur Frédéric Pelassy - violin dir. Jacques Grimbert Orchestre de Chambre de Paris-Sorbone

12. 4. 2006 Smiřice - Festival "Jarní svátky hudby"
W.A. Mozart: Koncertantní symfonie Es dur J. Svěcený - violin Virtuosi Pragensis

2005

19.11. PRAHA – Český spolek pro komorní hudbu
klarinet – K.Dohnal, klavír- V.Černohorská W.A.Mozart, C.M.von Weber, J.Francaix, B.Kovacs, P. Jeanjean

8.11. Jaroměř
cembalo – Edita Keglerová B.Marcello, F.Couperin, J.S.Bach, B.Martinů, H.Vieuxtemps, W.A.Mozart

24.10. PRAHA – ATRIUM
klarinet – K.Dohnal, klavír – V.Černohorská W.A.Mozart, C.M.von Weber, H.Vieuxtemps, J.Francaix, B.Kovacs, P.Jeanjean

25.9. Praha –Betlémská kaple
Carl Ditters von Dittersdorf : Koncertantní symfonie D dur pro cbass a violu Eva Procházková– cbass, J.Talich –dir. Talichův kom.orch.

9. 8. 05 Španělsko - Altafulla
W. A. Mozart Koncertantní symfonie Jan Mráček - violin Czechoslovak Chamber Orchestr

5.4. 05 Náchod
Komorní duo program: C.Ditters von Dittersdorf, R.Schumann, L.Sluka, A.Dvořák

30.3.05 Praha - Atrium
Komorní duo (klavír Jan Petr ) program: C.Ditters von Dittersdorf, R.Schumann, L.Sluka, A.Dvořák

27.2.05 Bosna a Hercegovina - ( Tuzla, 28.2.05 Sarajevo )
mezinárodní festival Sarajevská zima Komorní duo ( klavír Jan Petr) program: C.Ditters von Dittersdorf, R.Schumann, L. Janáček, A. Dvořák

2004

15.11. Přehlídka koncertního uměni, Praha
klavír: Jan Petr program: L. Janáček: Sonáta ( orig.pro housle) L. Sluka: Sonáta pro violu a klavír – PREMIERA

14.10.2004 Tschechische Tage in Köln
klavír: Jan Petr program: C. Ditters von Dittersdorf, R. Schumann, A. Dvořák Praha – Česká filharmonie – Český spolek pro komorní hudbu L.v Beethoven, J.N.Hummel, A.Dvořák Spol. koncertní mistři ČF, J. Klepáč(klavír)

2003

Praha – Zd. Šesták: Koncert pro violu a orchestr „Sokratovské melodie“
Spol. SOČR, dir. Vl. Válek

Plzeň – A. Vranický: Koncert pro 2 violyC dur
Spol. P. Peřina (viola), Vl. Mareš(dir.), Plzeňská filharmonie

Praha – Přehlídka koncertního umění
B. Martinů, Ot. Mácha Spol. Jan Petr (klavír)

Praha – M.Bruch: Dvojkoncert pro klarinet a violu
Spol. L.Legemza(klarinet), Paul Freeman a Český nár.symf.orch.

Španělsko – Capella Sancta Caecilia, um. ved. Ivan Ženatý

2002

Paříž (FR) – festival Bohemia Magica
B. Martinů, L. Janáček, Ot. Mácha. A. Dvořák Spol. – Jan Petr ( klavír)

Praha – Česká filharmonie – cyklus filharmonikové a jejich hosté
W. A. Mozart, J. Suk, Fr. Schubert Spol. koncertní mistři ČF, J. Klepáč( klavír)

2001

Španělsko – Orchestra Puellarum Pragensis
P. Hindemith: Trauermusik

Španělsko – Capella Sancta Caecilia, um. ved. Ivan Ženatý

2000

Praha – J.S. Bach: Braniborský koncert č.6

Spol. TKO
Praha – Český rozhlas – přímý přenos koncertu ze studia 1 Juraj Filas, B. Martinů, Spolupráce: Jitka Čechová (klavír)

1999

Praha – W.A. Mozart: Koncertantní symfonie Es dur
Spolupráce: Shizuka Ishikawa, Ondřej Kukal , SOČR

Praha – 4.ABO – TKO
Hanuš Bartoň: Dvojkoncert pro housle, violu a smyčcový orchestr Spolupráce: Helena Jiříkovská, TKO

Praha – Česká filharmonie – Abonentní koncert cyklu M
D. Milhaud, P. Hindemith, J. Brahms Spolupráce: Jan Talich ml. Jitka Čechová

1998

Karlovy Vary – festival Mladé podium ( Junges Podium)
spolupráce: TKO

1996

Wiesbaden ( SRN) , W.A. Mozart: Koncertantní symfonie Es dur
spolupráce: Jan Talich ml. – housle, TKO

Aktualizováno:   |   copyright: jakub